zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Blacharnia i lakiernia - Wyposażenie » Zgrzewarki

  • Zgrzewarki wielozadaniowe

  • Tecna serii 348x


Zgrzewarki wielozadaniowe Tecna serii 348x

Zgrzewarki serii 348x wykonane są w technologii transformatorowej. Polecane są szczególnie do napraw pojazdów, w których nie występują blachy podwyższonej jakości.
Poszczególne modele zgrzewarek serii 348x różnią się niektórymi parametrami:
Model 3481 – zgrzewarka posiada sterowanie wspólne dla kleszczy i spotera. Kleszcze mają docisk mechaniczny. Chłodzona powietrzem.
Model 3484 – Zgrzewarka posiada osobne sterowanie dla kleszczy i spotera. Kleszcze mają docisk mechaniczny. Chłodzona powietrzem.
Model 3487 – Zgrzewarka posiada osobne sterowanie dla kleszczy i spotera. Kleszcze mają docisk pneumatyczny. Chłodzona powietrzem.
Model 3487W - Zgrzewarka posiada osobne sterowanie dla kleszczy i spotera. Kleszcze mają docisk pneumatyczny. Chłodzona cieczą.

Wszystkie powyższe modele dostarczane są na wózku (wysoki wózek występuje w opcji), z kleszczami mechanicznymi lub pneumatycznymi (zależnie od wersji), przewodem z pistoletem wielofunkcyjnym (spoter), przewodem masowym z zaciskiem do spotera oraz z kompletem elektrod i akcesoriów do spotera (zdjęcie poniżej).
Kleszcze, zarówno pneumatyczne jak i mechaniczne dostarczane są ze standardowymi ramionami 120mm. Inne typy ramion dostępne są jako opcja.

Pokaż wszystkie produkty tego producenta: TECNA



    pdf Ramiona-elektrody-i-akcesoria-do-zgrzewarek-Tecna.pdf (671.8 KB) Pobierz