zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kategorie produktów


Gazele Biznesu

Materiały do pobrania

Naprawa urządzeń

FORMULARZ ZLECENIA NAPRAWY

Urządzenia do naprawy należy wysyłać na adres:
NTS Sp. z o.o.

ul. Warszawska 749, Borzęcin Duży,
05-083 Zaborów,
tel. 22 752 06 00

Wyprzedaż

O firmie

Firma NTS powstała w 2003 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisie i sprzedaży wyposażenia warsztatów lakierniczych i blacharskich. Firma NTS jest wyłącznym importerem kabin lakierniczych firmy USI Italia na terenie Polski o raz maszyn i urządzeń firmy Rupes. W ofercie posiadamy kabiny lakiernicze do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz stanowisk przygotowawczych i boksów lakierniczych narzędzia elektryczne i pneumatyczne dla warsztatu lakiernika i mechanika pojazdów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rówież pełen asortyment materiałów eksploatacyjnych do kabin lakierniczych tj. włókniny filtracyjne, filtry sufitowe, wstępne, podłogowe i kieszeniowe. Oferujemy  również pełny serwis wszelkich marek i modeli kabin lakierniczych jak również narzędzi warsztatowych

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną grupę fachowców z różnych dziedzin dzięki temu możemy Państwu zaoferować usługi na najwyższym poziomie - import, sprzedaż, montaż, pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pełne zaplecze materiałów eksploatacyjnych oraz pomoc w dalszej eksploatacji urządzeń.

GENERALNY PRZEDSTAWICIEL FIRMY
USI ITALIA NA TERENIE POLSKI
NTS Sp. z o.o.
Biuro Handlowe 05-083 Borzęcin Duży ul.Warszawska 749
tel.(022) 752-06-00, fax:(022) 752-05-92


RUPES

 

 

VGL