zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Blacharnia i lakiernia - Wyposażenie » Spawanie i lutospawanie

  • Spawarka

  • TIG Bi Welder DC HF 2040


TIG Bi Welder DC HF 2040

TIG Bi Welder DC HF 2040 - Profesjonalne urządzenie spawalnicze wykonane w technologii inwertorowej i wyposażone w funkcję Synergic. Urządzenie pozwala na spawanie metodą TIG oraz MMA. Przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania nieprzemysłowego.
Funkcja Synergic sprawia, że użytkownik nie jest zmuszony do ustawiania wszystkich parametrów spawania. Zmieniając wartość prądu spawania automatycznie zmienia także pozostałe wielkości. Możliwe też jest dostosowanie wykresu spawania do własnych potrzeb. Minimalny prąd spawania to 5A (bardzo istotny parametr przy spawaniu cienkich elementów). TIG 2040 posiada funkcję Pulse. Polega ona na podawaniu prądu w bardzo krótkich impulsach o wysokiej częstotliwości pozwalających na łatwiejsze dotarcie do rdzenia materiału. Zajarzenie łuku może się odbywać tradycyjnie przez „potarcie” lub po włączeniu funkcji HF poprzez zbliżenie elektrody do materiału.

Urządzenie dostarczane jest z „suchym” uchwytem TIG 4m przystosowanym do elektrody 1,6mm oraz przewodem masowym o długości 3m.


Pokaż wszystkie produkty tego producenta: CEBORA