zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Blacharnia i lakiernia - Wyposażenie » Akcesoria blacharskie

  • Rozpierak-ściągacz akumulatorowy

  • NTools RE 5T


Rozpierak akumulatorowy to innowacyjne rozwiązanie rozpieracza i ściągacza w jednym i przydatne urządzenie w każdym warsztacie. Najważniejsze zalety to: siła ciągnięcia 5 ton w obu kierunkach i napęd akumulatorowy, który powoduje iż urządzenie jest lekkie i poręczne. 
W zestawie znajdują się typowe końcówki i przedłużki wyposażone w gwint stożkowy niwelujący mocne skręcanie elementów. Zestaw można doposażyć o dodatkowe akcesoria (3531305) jak blokada otworów drzwi, lub blokada przy naciąganiu np. pasa tylnego.
Rozpierak akumulatorowy to innowacyjne rozwiązanie rozpieracza i ściągacza w jednym i przydatne urządzenie w każdym warsztacie. Najważniejsze zalety to: siła ciągnięcia 5 ton w obu kierunkach i napęd akumulatorowy, który powoduje iż urządzenie jest lekkie i poręczne. W zestawie znajdują się typowe końcówki i przedłużki wyposażone w gwint stożkowy niwelujący mocne skręcanie elementów.

Zestaw można doposażyć o dodatkowe akcesoria (3531305) jak blokada otworów drzwi, lub blokada przy naciąganiu np. pasa tylnego.

Walizka zawiera:
Podstawa
Osłona kołnierza
Wypychacz płaski
Wypychacz narożny
Wypychacz czteropunktowy
Przedłużka 500 mm, 300 mm, 170 mm,
125 mm, 80 mm
Gumowa podkładka
Mocowanie łańcucha (2 sztuki)
Adaptery do przedłużek (2 sztuki)
Baterie (2 sztuki)
Ładowarka do bateri


Pokaż wszystkie produkty tego producenta: NTools    pdf ULOTKA.pdf (700.7 KB) Pobierz