zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Blacharnia i lakiernia - Wyposażenie » Akcesoria blacharskie

  • Zestaw akcesoriów do rozpieraka-ściągacza akumulatorowego

  • NTools RE 5T SET


Rozpierak akumulatorowy to innowacyjne rozwiązanie rozpieracza i ściągacza w jednym i przydatne urządzenie w każdym warsztacie. Najważniejsze zalety to: siła ciągnięcia 5 ton w obu kierunkach i napęd akumulatorowy, który powoduje iż urządzenie jest lekkie i poręczne. 
W zestawie znajdują się typowe końcówki i przedłużki wyposażone w gwint stożkowy niwelujący mocne skręcanie elementów. Zestaw można doposażyć o dodatkowe akcesoria (3531305) jak blokada otworów drzwi, lub blokada przy naciąganiu np. pasa tylnego.
Rozpierak akumulatorowy to innowacyjne rozwiązanie rozpieracza i ściągacza w jednym i przydatne urządzenie w każdym warsztacie. Najważniejsze zalety to: siła ciągnięcia 5 ton w obu kierunkach i napęd akumulatorowy, który powoduje iż urządzenie jest lekkie i poręczne. W zestawie znajdują się typowe końcówki i przedłużki wyposażone w gwint stożkowy niwelujący mocne skręcanie elementów.

Zestaw można doposażyć o dodatkowe akcesoria (3531305) jak blokada otworów drzwi, lub blokada przy naciąganiu np. pasa tylnego.

Walizka zawiera:
Stopka gumowa (2 sztuki)
Strzemię z trzema otworami
Klamra wahadłowa
Stała klamra (2 sztuki)
Przedłużka 170 mm z 5 otworami (3 sztuki)
Przedłużka 290 mm z 9 otworami (3 sztuki)
Uchwyt strzemienia (2 sztuki)
Łącznik do stopki gumowej (2 sztuki)
Wał i zawleczka (10 sztuk)
Zawleczka typu „L” (10 sztuk)
Rozgałęźnik
Obrotowa podstawa do zacisków (2 sztuki)
Podstawa do zacisków (2 sztuki)
Przedłużka 125 mm, 170 mm,
300 mm, 500 mm


Pokaż wszystkie produkty tego producenta: NTools    pdf ULOTKA.pdf (700.7 KB) Pobierz