zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  • Blacharnia i lakiernia - Wyposażenie » Myjnie do pistoletów

  • Myjnia do pistoletów lakierniczych

  • UG 5000 W


Myjnia do pistoletów lakierniczych
UG 5000 W


Do produktów na bazie rozpuszczalników organicznych oraz wodnych*.
Połączenie myjni UG 4000 DVM i UM 120W.
Myjnia automatyczna umożliwia umycie 2 pistoletów lakierniczych oraz dwóch standardowych kubków o pojemności 600ml używanych do lakierowania lakierami na bazie rozpuszczalników organicznych. Cykl  mycia zajmuje jedynie 60 sekund dzięki 14 dyszom myjącym oraz bardzo wydajnej pompie membranowej. Wyposażona w zegar sterujący procesem mycia, przycisk fazy przedmuchu oraz spłukiwania czystym rozpuszczalnikiem. Wszystkie elementy mające styczność z rozpuszczalnikiem zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myjka umożliwia również mycie ręczne z użyciem pędzla. Po naciśnięciu pedału rozpuszczalnik zostaje podany bezpośrednio do pędzla.

Myjnia ręczna umożliwia umycie pistoletu lakierniczego używanego do lakierowania lakierami wodorozcieńczalnymi. Wyposażona w ruchomą dyszę oraz pędzel do mycia. System automatycznej koagulacji z mieszaniem powietrznym i filtrem gwarantuje wytrącenie resztek lakieru z rozpuszczalnika. Wszystkie elementy mające styczność z rozpuszczalnikiem zostały wykonane ze stali nierdzewnej.* myjnia może być używana z rozpuszczalnikami na bazie wody dzięki zastosowaniu elementów odpornych na działanie wody

UWAGA:
Zbiorniki nie są dostarczane w komplecie z myjnią.

Pokaż wszystkie produkty tego producenta: Uni-ram