zamknij

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Materiały do pobrania

Gazele Biznesu

  • Przemysł i budownictwo » Kompresory

  • Kompresor śrubowy

  • Rotor 1500


Kompresor śrubowy Rotor 1500

Kompresor zaprojektowany do dostarczania wysokiej jakości sprężonego powietrza przeznaczonego do pistoletów lakierniczych a także innych urządzeń o napędzie pneumatycznym, również w przemyśle.
Sprężarki rotor 1500 wyposażone są w stopień śrubowy lidera na rynku producentów śrub sprężarkowych (Włochy).Kompresor napędzany jest przez silnik 11kW za pomocą paska. Wydajność sprężarki to 1500l na minutę przy przekładni ustawionej na 10 bar. Obudowa dźwiękoszczelna ogranicza emisję ciśnienia akustycznego do 68 dB. Kompresor dodatkowo wyposażono w mikroprocesorowy panel kontrolny sterujący pracą urządzenia. Rozbudowana współpraca pomiędzy panelem a czujnikami redukuję skutki złej pracy kompresora do minimum. Panel kontrolny umożliwia również współprace z jedną lub wieloma sprężarkami. Urządzenie wyposażono dodatkowo w czujniki braku fazy złego obrotu silnika wyłączniki termiczne, czujniki temperatury, filtr oleju i odolejacz powietrza. W sprężarce standartowo zastosowano technologię rozruchu trójkąt gwiazda, zabezpieczającą instalację energetyczną i urządzenie. Chłodzenie oleju odbywa się za pomocą chłodnicy olejowo powietrznej. Wersję z osuszaczem wyposażono dodatkowo w by-pass pozwalający na przepływ powietrza przez osuszacz lub poza nim.

AIR+ Rotor1500 na zbiorniku 500l z osuszaczem lub sama sprężarka pod zabudowę
Wszystkie kompresory są wyprodukowane zgodnie z następującymi dyrektywami:
98/37/CE Dyrektywa maszynowa
87/404/CE Dyrektywa pojedyncze zbiorniki ciśnienia
73/23/CE Dyrektywa niskiego napięcia
89/336/CE Dyrektywa kompatybilność elektromagnetyczna
2004/14/CE Dyrektywa poziomy hałasu

Pokaż wszystkie produkty tego producenta: AIR+